Dekoračný záves Gold

Exkluzívna kolekcia dekoračných závesov prináša mimoriadny zážitok a verné vyhotovenie detailu. To všetko vďaka najmodernejšej digitálnej technológii tlače. Obľúbený vzor GOLD si teraz okrem posteľnej bielizne môžete zaobstarať aj ako dekoračný záves v tmavosivej farbe. Očarujúca zlatistá v kombinácii s bielymi prvkami a tmavosivým podkladom prežiari každý okamih. Iste oceníte aj látku s veľmi hustou a pevnou štruktúrou, vyrobenou zo 100 % bavlny, vybavenou zamatovým povrchom. Potlač je jednostranná.

Materiál: 100 % bavlna (gramáž 220 g/m2)

Rozmer (š × v): 140 × 260 cm

Prevedenie podľa dostupnosti v tabuľke:

  • variant s kruhmi: 1 ks závesu vrátane kovových ôk pre pohodlné zavesenie na tyč (vnútorný rozmer oka – 4 cm), výška pásu s okami je 10 cm
  • variant bez kruhov: rovnaký motív, bez okrajov s kruhmi, všetky štyri strany lemované

Záves je možné prať v práčke na 30 °C, na jemnú bielizeň, na šetrný program s nižšími otáčkami pri žmýkaní. Uľahčíte si tým žehlenie závesov a podporíte ich elegantný vzhľad.

Zrážanlivosť materiálu je 3 %. Klientske úpravy rozmerov závesu nerobíme. Po prvom praní sa záves zrazí o niekoľko centimetrov, ďalšie úpravy preto odporúčame riešiť individuálne až po dôkladnom zameraní.

Farebnosť závesu a obliečky s rovnakým vzorom sa vďaka odlišnej technológii tlače mierne líši.