Obliečky Adore

Moderné odtiene, decentný motív včeličiek, nadčasové prúžky a jemná kvetinová kresba urobia z obliečok Adore zo 100% bavlny elegantný doplnok vašej spálne. Hrejivá medovo zlatá farba necháva vyniknúť drobnému bielemu motívu včeličiek na vrchnej strane prikrývky. Spodná strana obliečky na prikrývku je v znamení zlatistých, svetlo žltých, bielych a svetlo šedých prúžkov. Obliečka na vankúš je z oboch strán posiata jemnou kresbou lúčnych kvetín. Malé vankúšiky 40/40 šité z metráže sú ako v prevedení prúžkov, tak aj včeličiek, každý kus je trošku iný. 

Dvojfarebné prevedenie obliečok je čím ďalej tým obľúbenejšie. Úžasnú variabilitu si môžete v interiéri užiť s obliečkami Adore. Obliečky sú vybavené komfortným zipsovým uzáverom. 

Ak máte neštandardné rozmery vankúšov či prikrývok, radi Vám zakúpené obliečky zadarmo upravíme (možné je iba zmenšenie), stačí si pripísať poznámku do objednávky. 

Novými sú v ponuke digitálne tlačené dekoračné vankúšiky, každý vankúšik je identický. Farebnosť s obliečkami sa vďaka odlišnej technológii tlače môže mierne líšiť. 

ODPORÚČAME ustielať s luxusným prešívaným prehozom v rovnakom dezéne!