Obliečky Artis

Nová art kolekcia digitálne tlačených saténových obliečok prináša niekoľko dômyselných dizajnérskych kúskov pre milovníkov industriálneho štýlu bývania. Pestrá paleta hnedých, tehlovo oranžových a pieskových tónov, pretnutá šedo-zelenou, vytvára pútavý vzor obliečok Artis

Najmodernejšia digitálna tlač zaisťuje vysoko precízny detail. Na spodnej strane obliečky na vankúš aj na prikrývku je rovnaký abstraktný vzor v prevládajúcich hnedých, tehlových a pieskových tónoch. Obliečky sú vybavené praktickým zipsovým uzáverom. 

Ak máte neštandardné rozmery lôžkovín, radi Vám zakúpené obliečky zadarmo upravíme (možné je iba zmenšenie), stačí si pripísať požiadavku do poznámky v objednávke.  

Dezény v akcii 1+1 dopredávame a môže sa stať, že je skladom posledný kus vo vami vybranom rozmere. Na posledný dostupný kus vás vždy upozorní notifikácia v nákupnom košíku. V takom prípade je možné nakombinovať vybraný motív s iným vzorom z ponuky 1+1 - napríklad ako výbavu do detských izieb alebo milý darček pre jedinca.