Obliečky Eucalypta šedá

Premýšľali ste, aké by bolo zaspávať v našuchorených oblakoch? S luxusnou kolekciou tencelovej posteľnej bielizne si môžete taký pocit dopriať večer čo večer. 

Tencel je obchodný názov pre tkaninu nazývanú lyocell. Ide o druh viskózy, vyrobenej z rozdrvených drevených vlákien eukalyptu, resp. z buničiny, ktorá je na dotyk neuveriteľne mäkká a príjemná. Lyocellové vlákno je pevné, vysoko odolné a mimoriadne rýchlo schne. Produkty vyrobené z lyocellového vlákna sú priedušné, prirodzene termoregulačné, výborne odvádzajú vlhkosť a sú nenáročné na údržbu. Vlákno je naviac prirodzene antibakteriálne a nepohlcuje pachy. 

Čistý dizajn v spojení s oslnivým leskom vnesie do vašej spálne noblesu a tkanina jemná ako pavučinka vám zaistí priamo kráľovský spánok. Obliečky sú vybavené komfortným zipsovým uzáverom.

Zloženie: 100% lyocell (Tencel)
Farba: pastelovo svetlo šedá

Balení: Posteľná bielizeň Eucalypta je dodávaná v luxusnej darčekovej krabici, zabalená do jemného hodvábneho papiera. Obal z prírodných surovín podčiarkuje jedinečnosť tohto 100% prírodného produktu. 

Údržba: 40 °C, pre ľahšie žehlenie je ideálne, ak sú obliečky ešte mierne vlhké. Pri použití sušičky odporúčame voliť šetrné programy s nízkou teplotou sušenia. 

Náš tip: Obliečky Eucalypta sú dokonalým darčekom pre každú výnimočnú udalosť.

Odporúčame používať v kombinácii s prestieradlami džersej alebo džersej s elastanom

Pri tencelovej posteľnej bielizni  nevykonávame úpravy rozmerov.