Obliečky Galaxy Blue

Inšpirujte sa novou limitovanou edíciou obliečok uznávanej módnej návrhárky Blanky Matragi. Elegantné, ale aj napriek tomu veľmi odvážne a premyslené motívy vyžarujú autorské inovačné nápady a na prvý pohľad zaujmú optickými iluzionistickými prvkami. 

Obliečky obdržíte v luxusnej darčekovej krabičke. 

Obliečky Galaxy Blue sa stanú exkluzívnym doplnkom každej modernej spálne. Kúzlo osobného rukopisu uznávanej umelkyne vyniká skrz dômyselnú hru modrých odtieňov a krémovej bielej farby. Nechajte sa ukolísať fantáziou, inšpirujte sa k odvážnym snom, vydajte sa do hlbín vesmíru. 

Obliečky v prevedení luxusného bavlneného mako saténu sú vytlačené najmodernejšou digitálnou tlačou, ktorá zaisťuje verný detail presne podľa autorkinho zámeru. Obliečky sú vybavené podpisom Blanky Matragi - signatúra nechýba na prikrývke, vankúši, ani na malom vankúšiku. Motív z obidvoch strán obliečky zodpovedá fotografii. Zapínanie uľahčí komfortný zipsový uzáver. 

Ak máte neštandardné rozmery lôžkovín, radi vám zakúpené obliečky zadarmo upravíme (možné je len zmenšenie), stačí si pripísať požiadavku do poznámky v objednávke.

ODPORÚČAME POUŽÍVAŤ S NAŠIMI EXKLUZÍVNYMI PRESTIERADLAMI.