Obliečky Remi

Rozprávate deťom radi príbehy o zvieratkách? S rozkošnými obojstrannými obliečkami REMI budete mať v zásobe hneď niekoľko hlavných hrdinov! Jemným pastelovým farbám dominujú odtiene svetlo šedej, šedomodrej, béžovej, svetlo hnedej a antracitové farby, ktoré spolu s bielymi, čiernymi a svetlo ružovými detailami vynikajú na mimoriadne príjemnom materiály v prevedení 100% bavlny deluxe. 


Obľúbený motív v harmonickom modernom prevedení sa hodí do dievčenskej aj chlapčenskej detskej izby. Design obliečky na prikrývku aj vankúš je v inverznom prevedení - z jednej strany je podklad svetlo pieskový, z druhej antracitový, motív zvieratiek je z oboch strán rovnaký. 

Ak máte neštandardné rozmery vankúšov či prikrývok, radi Vám zakúpené obliečky zadarmo upravíme (možné je iba zmenšenie), stačí pripísať poznámku do objednávky. Obliečky sú opatrené komfortným zipsovým uzáverom. 

Neváhajte tieto úžasné obliečky doplniť digitálne tlačeným dekoračným vankúšikom. Farebnosť sa vďaka odlišnej tlačovej technológii môže mierne líšiť.