Prikrývka Cashmere

Objavte nový rozmer pohodlia vďaka exkluzívnej kolekcii vankúšov a prikrývok Cashmere. Jemná kašmírová vlna je prirodzene hypoalergénna, priedušná, hrejivá a naviac skvele odvádza vlhkosť. Prikrývky sú vhodné na celoročné použitie.

Kašmírová vlna, ktorá vyniká svojou hebkosťou a zaraďuje sa k najluxusnejším prírodným materiálom, sa získava v jarnom období ručným vyčesávaním srsti kašmírskych kôz. Nasleduje starostlivý výber tej najkvalitnejšej a najjemnejšej vlny. 

Kašmírske kozy, žijúce vo vysokohorských planinách, sú veľmi odolné a rovnakou vlastnosťou sa pýši aj samotný kašmír. Pri správnom používaní si výrobky z kašmíru budete užívať dlhé roky. Ide o čisto prírodný materiál, pre ktorý je príznačná aj jemná typická aróma, podobne ako pri ovčej vlne. 

Luxusné vankúše a prikrývky Cashmere dodávame zabalené v hodvábnom papieri v pevnej krabici. P.S. Bez plastových obalov. 

Povrch vankúšov a prikrývok je z kvalitnej 100% bavlny, prírodne biely poťah je prešívaný. Okraje lemuje precízna zlatá bordúra, látku zdobí vytkaný decentný biely vzor kašmírskych kôz. 

Náplň tvorí 50% kašmír a 50% vlna. Tento ideálny pomer výberových prírodných vlákien Vám zaistí priamo kráľovský spánok. 

Údržba: možno prať na 30°C, čistenie odporúčame zveriť do rúk profesionálov.