Vankúš 40 × 40 cm

Vankúš GOLD LINE vám poskytne mimoriadne pohodlie pri spánku, jemná náplň (textilné duté vlákno zo 100 % polyesteru) je konštruovaná tak, aby ste mali pocit, že si líhate do páperia. Vankúš má hmotnosť 350 g. Poťah z brúseného mikrovlákna (100 % polyester) s embosovaným vzorom nie je snímateľný.

Vankúš PREMIUM LINE má priedušnú a objemnú náplň z textilného dutého vlákna v tvare guľôčok (100 % polyester), ktorá nespľasne a krásne sa natriasa. Vankúš s hmotnosťou 300 g má embosovaný poťah (100 % polyester) bez prešitia, ktorý nie je snímateľný.

Vankúš COMFORT s hmotnosťou 280 g obsahuje náplň z textilného dutého vlákna v tvare guľôčok (100% polyester). Poťah zo 100% polyesteru je prešívaný so zipsovým uzáverom, ktorý umožňuje regulovať objem vankúša.

Vankúš BAMBUS s hmotnosťou 400 g obsahuje náplň zo zmesi bambusových a bavlnených vlákien (70 % bambus, 30 % bavlna). Poťah s leským vytkávaným motívom bambusových lístkov a ozdobnou zlatou lemovkou je vyrobený z rovnakého materiálu, nie je snímateľný, je hladký, bez prešitia.

Vankúš ALOE VERA vám poskytne mimoriadne pohodlie pri spánku. Náplň vankúša je priedušná a objemná, nespľasne a krásne sa natriasa. Povrchová látka je vyrobená z brúseného mikrovlákna s hebkou povrchovou úpravou. Náplň je tvorená jemným dutým vláknom s prímesou Aloe vera. Poťah vankúša je hladký bez prešitia, je zdobený svetlozelenou lemovkou po celom obvode a decentným nápisom ALOE VERA, nie je snímateľný. Hmotnosť je 400 g.

Všetky vankúše sú prateľné na 40 °C.