Vankúš Cashmere

Objavte nový rozmer pohodlia vďaka exkluzívnej kolekcii vankúšov a prikrývok Cashmere. Jemná kašmírová vlna je prirodzene hypoalergénna, priedušná, hrejivá a naviac skvelo odvádza vlhkosť. Prikrývky sú vhodné na celoročné použitie. 

Kašmírová vlna, ktorá vyniká svojou hebkosťou sa zaraďuje k najluxusnejším prírodným materiálom, získava sa v jarnom období ručným vyčesávaním srsti kašmírskych kôz. Nasleduje starostlivý výber tej najkvalitnejšej a najjemnejšej vlny. 

Kašmírske kozy žijúce na vysokohorských planinách sú veľmi odolné a rovnakou vlastnosťou sa pýši aj samotný kašmír. Pri správnom používaní si výrobky z kašmíru budete užívať dlhé roky. Ide o čisto prírodný materiál, pre ktorý je príznačná aj jemná a typická aróma, podobne ako u ovčej vlny. 

Luxusné vankúše a prikrývky Cashmere dodávame zabalené v hodvábnom papieri v pevnej papierovej krabici. P.S. Bez plastových obalov. 

Povrch vankúšov a prikrývok je z kvalitnej 100% bavlny, prešívaná obliečka v odtieni prírodnej bielej je snímateľná so zipsovým uzáverom. Okraje lemuje precízna zlatá bordúra, látku zdobí jemný biely vzor kašmírových kôz.

Náplň tvorí 50% kašmír a 50% vlna. Tento ideálny pomer výberových prírodných vlákien Vám zaistí priamo kráľovský spánok.

Údržba: možné prať na 30°C, čistenie odporúčame zveriť do rúk profesionálov.