Zavřít

O spoločnosti

Vážení zákazníci, ďakujeme za váš záujem, ktorý ste nám prejavili otvorením našich webových stránok. Na počiatku stál jediný človek, ktorý založil rodinnú spoločnosť Matějovský – povlečení, ktorá najprv predávala posteľnú bielizeň len v blízkom okolí, a po prvom úspešnom kontrakte s obchodným domom sa začala rýchlo rozvíjať. Dnes ide o stabilnú firmu s tradíciou, s bohatým sortimentom a významným postavením nielen v Českej republike.

 

Patríme k špecialistom na módne trendy a udávame smer štýlom v bytovom textile. Sme radi, že práve vy nás v tom podporujete. Ak si vyberáte interiérové doplnky, tak práve aj posteľná bielizeň je neprehliadnuteľnou časťou a mala by spĺňať určité estetické kritériá. Naša súčasná tvorba vzorov je veľkou kreativitou nápadov, ktorými sa snažíme naplniť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Snažíme sa pre vás vytvárať taký dizajn, ktorý predstavuje harmóniu bývania a predovšetkým navodzuje dobrú náladu. Riadime sa skúsenosťou, ale aj citom. Spájame dizajn s úžitkovou funkčnosťou. Precízne spracovanie materiálov, dokonalá výroba a majstrovský dizajn – to sú spoločné charakteristiky našich produktov, ktoré patria medzi najžiadanejšie artikle nielen v českých domácnostiach.

 

Pri výrobe kladieme dôraz na ochranu životného prostredia a využitie prírodných surovín. To nám umožňujú najnovšie výrobné postupy a technologické vybavenie. Všetky naše výrobky podliehajú prísnemu dozoru a kontrolám Textilného skúšobného ústavu, preto u nás máte záruku kvality, spoľahlivosti a zdravotnej bezchybnosti.

 

Zakladáme si na kvalifikovanom a profesionálnom servise, na nás sa môžete vždy s dôverou obrátiť.

 

 

Chceme sa s vami deliť o:

 

- skúsenosť a tradície textilnej výroby

- kvalitné suroviny a moderné technológie

- dizajn a trendy

- široký výber – všetko, čo u nás nájdete, je na sklade

- precízne a spoľahlivé výrobky

- profesionálny prístup

Sme hrdí, že stále môžeme pokračovať v tradičnej výrobe textilu, a urobíme všetko pre to, aby sme si naďalej udržali vašu priazeň. Vaše názory a podnety sú pre nás veľmi dôležité a radi ich uvítame, napíšte nám na info@matejovsky-povleceni.cz.

 

Váš Zdeněk Matějovský

Skúsenosti a tradícia

v textilnej výrobe

Kvalitné materiály

a moderné technológie

Úpravy zadarmo

zakúpených obliečok

Doprava zadarmo

pri nákupe nad 3 000 Kč

TOPlist