Zavřít

Vankúše

Vankúš predstavuje dôležitú oporu hlavy a krku, požiadavky na veľkosť náplne sa medzi zákazníkmi značne líšia. Rovnako tak každý preferuje inú poddajnosť a tvrdosť výplne samotného vankúša. Aby sme uspokojili všetky želania, máme pre vás rôzne rady: PREMIUM Line a GOLD Line, ALOE VERA a Bambus.

RAD PREMIUM LINE

- Veľmi pohodlný vankúš s objemnou a priedušnou náplňou, ktorá nespľasne a krásne sa natriasa. Ideálne pohodlie dosiahnete vďaka možnosti upraviť objem náplne. Každý vankúš je opatrený snímateľným a samostatne prateľným poťahom. Iste oceníte tiež luxusný poťah z brúseného mikrovlákna s embosovaným vzorom.

RAD GOLD LINE

- Mimoriadne komfortné vankúše, ktoré sú mäkké vďaka poddajnej náplni. Budete mať pocit, že si líhate do páperia. Oceníte tiež luxusný poťah z brúseného mikrovlákna s embosovaným vzorom.

RAD ALOE VERA

  • Luxusné vankúše, mäkké a krásne poddajné, ideálne naplnené a obohatené o výťažky Aloe vera. Povrchová látka je vyrobená z vytkávaného brúseného mikrovlákna s decentným vzorom a ozdobnou paspulou.

RAD BAMBUS

  • Luxusné vankúše pre milovníkov pohodlia a jedinečných vlastností bambusu. Vankúše sú vyrobené kombináciou jemných bambusových a najjemnejších polyesterových vlákien. Vankúše sú vhodné pre alergikov aj citlivých jedincov, skvele absorbujú vlhkosť a regulujú teplotu.

 

  Porovnanie vankúšov

//

Číst více

Skúsenosti a tradícia

v textilnej výrobe

Kvalitné materiály

a moderné technológie

Úpravy zadarmo

zakúpených obliečok

Doprava zadarmo

pri nákupe nad 3 000 Kč

TOPlist