Vankúš Bambus

Vankúš z nového radu BAMBUS vám poskytne mimoriadne pohodlie pri spánku. Náplň vankúša je priedušná a objemná, nespľasne a krásne sa natriasa. Povrchová látka (v zložení 30 % bambus, 70 % bavlna) a výplň (30 % bambus a 70 % polyester) sú veľmi hebké a jemné na dotyk. Obliečka vankúša je zdobená zlatou lemovkou po celom obvode s vytkávaným lesklým motívom bambusových lístkov, nie je snímateľná.

Blahodarné účinky voľne rastúceho bambusu sú známe už po tisícročia. Táto odolná rastlina si nevyžaduje počas rastu a spracovania chemické ošetrenie. Práve prirodzená antibakteriálna schopnosť v kombinácii s vysokou priedušnosťou vytvárajú tie najvhodnejšie podmienky pre alergikov a jedincov s citlivou pokožkou. Hebké, precízne spracované bambusové vlákno poskytuje neuveriteľnú mäkkosť a jemnosť, navyše skvele absorbuje vlhkosť, nepríjemné pachy a ľahko vyrovnáva teplotné rozdiely v akomkoľvek ročnom období.

Hmotnosť náplne 70/90: 1 600 g

Hmotnosť náplne 50/70: 900 g

Hmotnosť náplne 50/50: 680 g

Hmotnosť náplne 40/60: 680 g

Hmotnosť náplne 40/40: 400 g

Možno prať v dostatočne objemnej automatickej práčke na 40 °C, s nízkymi otáčkami pri žmýkaní. Časté pranie negatívne ovplyvňuje stabilitu výplne.