Zavřít

Tencelová posteľná bielizeň

Premýšľali ste, aké by bolo zaspávať v našuchorených oblakoch? S luxusnou kolekciou tencelovej posteľnej bielizne si môžete taký pocit dopriať večer co večer. 

Tencel je obchodný názov pre tkaninu nazývanú lyocell. Ide o druh viskózy, vyrobenej z rozdrvených drevených vlákien eukalyptu, resp. z buničiny, ktorá je na dotyk neuveriteľne mäkká a príjemná. Lyocellové vlákno je pevné, vysoko odolné a mimoriadne rýchlo schne. Produkty vyrobené z lyocellového vlákna sú priedušné, prirodzene termoregulačné, výborne odvádzajú vlhkosť a sú nenáročné na údržbu. Vlákno je naviac prirodzene antibakteriálne a nepohlcuje pachy. 

Čistý dizajn v spojení s oslnivým leskom vnesie do vašej spálne noblesu a tkanina jemná ako pavučinka vám zaistí priamo kráľovský spánok.

K tencelovej posteľnej bielizni si môžete zakúpiť tiež prikrývku a vankúš s vysokým podielom lyocellového vlákna. Spolu s farebne zladenými uterákmi zo zmesi lyocellu a bavlny bude každodenný užívateľský komfort dovedený k dokonalosti. Nechajte sa rozmaznávať...

 

Číst více

Zobrazeny 4 produkty z 4

Skúsenosti a tradícia

v textilnej výrobe

Kvalitné materiály

a moderné technológie

Úpravy zadarmo

zakúpených obliečok

Doprava zadarmo

pri nákupe nad 3 000 Kč

TOPlist