Garance dodání do Vánoc

Vankúš Aloe Vera

Vankúš z nového radu ALOE VERA vám poskytne mimoriadne pohodlie pri spánku. Náplň vankúša je priedušná a objemná, nespľasne a krásne sa natriasa. Povrchová látka je vyrobená z brúseného mikrovlákna s hebkou povrchovou úpravou. Náplň je tvorená jemným dutým vláknom s prímesou Aloe vera. Poťah vankúša je hladký bez prešitia, je zdobený svetlozelenou lemovkou po celom obvode a decentným nápisom ALOE VERA, nie je snímateľný.

Blahodarné účinky Aloe vera sú známe už odpradávna. Výťažky z Aloe vera v podobe mikročastíc, ktoré sa postupne uvoľňujú z poťahu aj náplne, pôsobia pozitívne na pokožku a prehlbujú relaxáciu počas spánku. Prirodzená antibakteriálna schopnosť a čisto prírodný pôvod aktívnych látok zaručujú vhodné podmienky aj pre alergikov, astmatikov a jedincov s citlivou pokožkou.

Hmotnosť náplne 70/90: 1 550 g

hmotnosť náplne 40/60: 660 g

hmotnosť náplne 40/40: 400 g

Poťah pri rozmere 70/90 je snímateľný so zipsovým uzáverom.

Možno prať v dostatočne objemnej práčke (max. 40 ° C, nízke otáčky pri žmýkaní), časté pranie negatívne ovplyvňuje stabilitu výplne. Výhodu poskytuje snímateľný poťah, ktorý je možné prať samostatne - predĺžite tak životnosť vankúša.