Obliečky Červánky

Nechajte sa vtiahnuť do sveta plného radosti, pozitívnej energie a prekvapivých momentov plných inšpirácie. 

Užívajte si snívanie v pohodlí prírodného materiálu zo 100% bavlny - luxusného mako saténu a obklopeniu autorským vzorom z ateliéru KaBo ART maliarky Kataríny Bohušíkovej. 

Obliečky obdržíte v luxusnej darčekovej krabičke. 

Obliečky Červánky sa stanú neprehliadnuteľným solitérom každej modernej spálne. "Slnko zapadá. Teplé lúče strácajú svoju silu. Mäkké svetlo prežiarilo spálňu a ty sa chystáš na spánok. Naraz zistíš, že slniečko nechalo kúsok seba u teba v izbe. Pritiahneš si prikrývku až ku tvári a užívaš si ten úžasný pocit až do doby, než sa ti začnú únavou zatvárať viečka. Dobrú noc," približuje atmosféru vzoru Červánky maliarka Katarína Bohušíková. 

Obliečky v prevedení luxusného bavlneného mako saténu sú tlačené najmodernejšou digitálnou tlačou, ktorá zaisťuje verný detail presne podľa autorkinho zámeru. Tlač zachytáva aj autentickú štruktúru maliarskeho plátna, ktorá umocňuje celkovú atmosféru vzoru. Motív z oboch strán obliečok odpovedá fotografii. Zapínanie uľahčí komfortný zipsový uzáver. 

Ak máte iné rozmery prikrývky či vankúša, radi Vám obliečky zadarmo upravíme (možné je iba zmenšenie), stačí pripísať požiadavku do poznámky v objednávke. 

ODPORÚČAME POUŽÍVAŤ S NAŠIMI EXKLUZÍVNYMI PRESTIERADLAMI.