Uterák Bloom

Materiál: 50% modal, 50% bavlna

Gramáž: 600 g/m2

Modalové uteráky a osušky sú vyrobené z prvotriednych prírodných materiálov. Nová technológia výroby prináša zmes modalu (50%) a bavlny (50%), ktorá sa v spojení s trendy vzormi stane nielen designovým doplnkom Vašej kúpeľne. 

Precízne prevedenie v kombinácii s revolučným materiálom zaisťuje ešte lepšiu rozmerovú stabilitu a žiarivosť farieb aj po niekoľkonásobnom praní. Modalové uteráky a osušky sú veľmi príjemné a prirodzene lesklé, výborne sajú a následne rýchlo schnú, čo je nespornou výhodou pre menšie kúpeľne bez možnosti prirodzeného vetrania. 

Uteráky BLOOM Vás prekvapia svojim jemným elegantným vzhľadom. Kombinácia bavlny a modalu, ktorá sa vyrába z bukového dreva, spĺňa tie najvyššie nároky na hebkosť a savosť. Uteráky sú hebké a nadýchané, prirodzený lesk modalového vlákna dodáva povrchu neobyčajné kúzlo. Séria je ladená do sviežich odtieňov svetlo a tmavo mätovej farby. Vyšitá borúra s moderným motívom listov sa skvelo dopĺňa s farebnými odtieňmi, ktoré vždy rozžiaria Vašu kúpeľňu. 

Sleva